مکمل بنزین
گوناگونخبر

کیا تلوراید مدل 2022 معرفی شد

کراس‌اوور محبوب کیا تلوراید برای مدل 2022 تغییراتی جزئی را تجربه کرده است. مهم‌ترین تغییر ظاهری این خودرو، جلوپنجره جدید است که لوگوی جدید کیا روی آن نقش بسته است. غیرازاین، در بیرون خودرو تغییر دیگری به چشم نمی‌خورد و صرفاً لوگوی جدید کیا روی درب صندوق بار هم جای گرفته است.

در داخل خودرو، تیپ‌های پایه LX و S به تجهیزات استاندارد بیشتری مثل کنترل تهویه اتوماتیک، دستیار رانندگی در بزرگراه و نمایشگر 10.25 اینچی با ناوبری مجهز شده‌اند. این نمایشگر جایگزین نمونه 8 اینچی شده که قبلاً به‌صورت استاندارد در تیپ پایه ارائه می‌شد. علاوه بر این، همه تیپ‌ها هم حالا به کروز کنترل هوشمند مبتنی بر ناوبری مجهز شده‌اند که با نزدیک شدن خودرو به پیچ‌ها، به‌طور خودکار سرعت را کاهش می‌دهد.

این به‌روزرسانی‌ها اما با افزایش قیمت همراه هستند به‌گونه‌ای که حالا قیمت تلوراید مدل 2022 بدون احتساب هزینه حمل تا مقصد از 32,790 دلار آغاز می‌شود. این قیمت 600 دلار بیشتر از قبل است که البته با توجه به تجهیزات بیشتر، رقم زیادی به‌حساب نمی‌آید. به همین ترتیب، قیمت تیپ S با 700 دلار افزایش به 35,290 دلار رسیده و تیپ‌های EX و SX هم افزایش قیمت 200 دلاری داشته‌اند.

در بخش فنی خودرو اما تغییری صورت نگرفته و مثل قبل همه تیپ‌ها با یک پیشرانه 3.8 لیتری V6 عرضه می‌شوند که 291 اسب بخار قدرت و 355 نیوتن متر گشتاور دارد. این موتور به یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک متصل است که به‌صورت استاندارد نیرو را به چرخ‌های جلو ارسال می‌کند اما در همه تیپ‌ها سامانه چهارچرخ محرک با پرداخت 2 هزار دلار اضافی قابل سفارش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا