تکرار موفقیت چری در صادرات به عنوان برترین صادر کننده خودرو

به تازگی ، چری داده های فروش خود را برای نیمه اول سال منتشر کرده است. در ماه ژوئن ، چری 73،098 دستگاه خودرو فروخت ، که رشد سالانه 58.3٪ را نشان می دهد و همچنان روند رشد سریع امسال را حفظ می کند. از ژانویه تا ژوئن ، چری 424457 دستگاه خودرو فروخته است که رشد سالانه 80.4 درصدی را نشان می دهد.

در بازارهای خارج از کشور ، فروش محصولات چری امسال تقریبا هر ماه دو برابر یا حتی چهار برابر شده است. ازماه ژانویه تا ژوئن ، چری در مجموع 118،743 وسیله نقلیه صادر کرده است که در مقایسه با سال گذشته 168.4٪ افزایش داشته و از صادرات 114،000 وسیله نقلیه در سال گذشته فراتر رفته و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. از ماه فوریه ، حجم صادرات خارج از کشور به یک نرخ رشد “تهاجمی” از سال گذشته 117.3٪ ، 101/9٪ ، 312.5٪ ، 256.5٪ و 243.2٪.( در ماه های فوریه –مارچ- آپریل-می- جون )  رسیده است .

چری همچنین جزو 10 برند اول بازار برزیل قرار دارد ، حجم فروش چری با افزایش 207 درصدی نسبت به سال گذشته  به رکورد جدید 1.88 درصد از سهم بازار بزرگ برزیل رسیده است . همچنین در بازار روسیه چری همیشه یک رشد سریع داشته و حجم فروش آن در ماه ژوئن 348 درصد افزایش داشته است  و همچنین در کشور شیلی شاسی بلندهای چری  در 6 ماه متوالی با سهم بازار 11.7 درصد در رتبه اول قرار دارد .

رونق فروش  محصولات برند چری در سرتاسر جهان  در بر گیرنده بسیاری از عوامل میباشد ،  تولید مدلهای جدید ، سبک و طراحی هوشمند و شیک و پلت فرم به روز با فناوری های پیشرفتهبسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب میکند که ماحصل آن مدلهای موفق تیگو7 پرو و تیگو8 پرو میباشد .  عامل دیگر سیستم ویژه خدمات پس فروش ویژه چری میباشد که با شعار 24 ساعته و 7 روز هفته به مشتریان خدمت رسانی میکند و توانسته بیش از 1500 فروشگاه خدمات در سرتاسر جهان ایجاد کند و بر اساس سنجش جی دی پاورز معتبرترین موسسه سنجش کیفیت در بازار چین این برند موفق به کسب رتبه دوم گردیده است .

در نیمه دوم سال ، مدل های جدید سری PRO چری در بازارهای اصلی مانند آمریکای جنوبی ، خاورمیانه و آفریقا به بازار عرضه می شوند و ما معتقدیم که عملکرد برجسته تری در بازار خواهند داشت. در آینده ، طبق استراتژی “Double 50” چری ، تا سال 2025 ، هدف استراتژیک صادرات 500000 وسیله نقلیه و ارزش صادراتی 5 میلیارد دلار آمریکا محقق خواهد شد..

درباره برند چری :

چری یک برند مستقل خودروسازی چینی هست که علاوه بر پایگاه های تحقیق و توسعه در جهان  دارای یکی از قوی ترین مراکز تحقیق و توسعه تولید موتور ، شاسی و سیستم انتقال قدرت میباشد که بیش از 5500 عضو را دارا میباشد . همچنین چری اولین شرکت خودروسازی چین میباشد که قطعات سی.کی دی ، موتور و فن آوری های  خودرویی را صادر نموده است . تا کنون چری بیش از 9 و نیم میلیون دستگاه اتومبیل را به فروش رسانده و به بیش از 80 کشور صادر نموده ، 18 سال متوالی است که چری برترین صادر کننده خودرو از کشور چین است و رتبه اول را دارا میباشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.