Take a fresh look at your lifestyle.

MG از نسخه اروپایی GS رونمایی کرد!

کمپانی MG از نسخه اروپایی شاسی‌بلند GS، در نمایشگاه لندن موتور، رونمایی کرد. این خودرو، نسخه بروز شده نوع چینی GS بوده که پیش از این، در سال 2015 و در جریان نمایشگاه شانگهای رونمایی شده بود. GS جدید از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با نسخه چینی خود ندارد. اگر خیلی حساسیت به خرج بدهیم؛ تنها تفاوت مدل اروپایی GS با مدل چینی GS را می‌توان، استفاده از نوار سیاه رنگی دانست که بر روی ستون A قرار گرفته است!

mg-gs-euro-spec

مدل اروپایی GS در سه تیپ مختلف عرضه شده و تمام مدل‌های آن، مجهز به پیشرانه 1.5 لیتری بنزینی توربوشارژ هستند. MG هنوز هیچ اطلاعاتی درباره میزان قدرت و عملکرد موتور مذکور ارائه نکرده است. برای اولین بار در مدل اروپایی GS، از گیربکس اتوماتیک ساخت MG استفاده شده است.

مدیر بازاریابی و فروش MG،  آقای متی چیون ؛ در رابطه با نسخه جدید GS گفته است: «ما برای انتخاب موتور و گیربکس مناسب به صدای مشتریان و روند بازار توجه می‌کنیم. پرده‌برداری از این شاسی‌بلند تنها رخداد مهم در کمپانی MG نخواهد بود. ما برای فروش این خودرو بسیار هیجان زده هستیم!»

کمپانی MG قیمت و مشخصات فنی این خودرو را در طی یک ماه آینده اعلام می‌کند. این خودرو قیمتی مقرون به صرفه و پایین خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.