Take a fresh look at your lifestyle.

معرفی ام‌جی‌وان بتا در چین

در ۲۸ مارس، شاسی‌بلند کامپکت ام‌جی‌وان بتا رسما معرفی شد. این خودروی جدید، در ۴ مدل و در محدوده قیمتی ۹۹۸۰۰ تا ۱۲۲۸۰۰ یوان روانه بازار می‌شود. این خودرو بر‌اساس معماری پلت‌فرم جدید ام‌جی سیگما ساخته شده است. پیش از این، ام‌جی‌وان آلفا، در ۲ دسامبر ۲۰۲۱ عرضه شده بود. این دو خودرو عمدتا در جزئیات ظاهری متمایز هستند. تمرکز ظاهر ام‌جی‌وان آلفا بیشتر بر‌روی ورزش و القای حالتی هوشمندانه بوده و در ام‌جی‌وان بتا بیشتر بر فناوری است.

از نظر ظاهری، نمای جلویی ام‌جی‌وان بتا تفاوت زیادی با آلفا دارد. ام‌جی‌وان بتا دارای جلو‌پنجره چند پره است که اندازه این جلو‌پنجره چندان کوچک نیست و چراغ‌های جلو، روی درب محفظه موتور، قرار گرفته‌اند.

در نمای جانبی، در‌بالای چرخ‌های عقب و جلو، حالت برآمدگی وجود دارد که  در کنار سقف شیب‌دار و ستون C احساس پویایی را به بیننده القا می‌کند و حالتی متحرک را به ارمغان می‌آورد.

در‌قسمت عقب، این خودرو، دارای سبکی جدید از طراحی چراغ‌هاست که در هماهنگی با چراغ‌های جلو هستند. به‌طور کلی می‌توان گفت که نمای کلی چراغ‌های عقب، نسبتا بلند و باریک است و ساختار داخلی آن، با نور افقی و عمودی، تزئین شده است.

در داخل کابین، ام‌جی‌وان بتا، دارای طراحی با حس تکنولوژی فراوان به‌همراه صفحه‌نمایش سه‌گانه با طراحی چند‌ضلعی کاملا چشم‌نواز است. این نوع طراحی،‌ می‌تواند فضای داخل را کاملا تکنولوژیک کند. در‌عین‌حال، کنسول مرکزی، طرح نسبتا ساده‌ای دارد و به‌سختی می‌توان دکمه‌های فیزیکی سنتی را در آن مشاهده کرد.

از لحاظ قوای فنی، ام‌جی‌وان بتا، از یک موتور ۱.۵ لیتری توربو با نام MEGA TECH 1.5T و مبتنی بر معماری ماژولار SAIC SIGMA استفاده می‌کند. این موتور توانایی ایجاد حداکثر قدرت ۱۸۱ اسب‌بخار قدرت و حداکثر گشتاور ۲۸۵ نیوتن‌متر را دارد و توسط گیربکس MEGA Tech CVT325 این نیرو و گشتاور، به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

نظر شما در مورد کمپانی ام جی و محصولاتش چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.