Take a fresh look at your lifestyle.

ارتقا شبکه نمایندگی رسمی هیوندا در ایران

نماینده رسمی شرکت هیوندایی در ایران به منظور ارتقاء سطح کارشناسان شبکه فنی و نمایندگی های خود اقدام به برگزاری آزمون های فنی می کند.

به گزارش چرخان شرکت KTL  که نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش  محصولات هیوندا کره جنوبی در ایران است به منظور ارزیابی و ارتقا شبکه کارشناسان فنی خود آزمون تعیین سطح کارشناسان فنی و پذیرشگران شبکه خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور را برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، این آزمون با استانداردهای شرکت هیوندا و به منظور ارتقا و ارزیابی سطح فنی پرسنل در سه سطح  کارشناس، متخصص و استاد در بیستم آبان سال جاری  و با حضور 400 شرکت کننده از 64 نمایندگی مجاز در مجموع ورزشی کرمان خودرو برگزار خواهد شد.

این آزمون در این مرحله به منظور سنجش وضعیت دانش و مهارت پرسنل نمایندگی ها شامل پذیرشگران، کارشناسان فنی و تکنسین ها  برگزار می شود که شامل سوالات تشریحی و تستی  به زبان فارسی و انگلیسی در حوزه های فنی برای تکنسین ها و حوزه های ارتباط  با مشتری و پذیرش خودررو برای مشاوران سرویس (پذیرشگران) است.

در صورت موفقیت در این مرحله در مرحله بعدی آزمون متخصص  برگزار شده و در صورت صورت عدم موفقیت آزمون کارشناس تکرار می شود. پس از موفقیت در آزمون متخصص در نهایت آزمون استاد برگزار خواهد شد.

2 دیدگاه
 1. genius می گوید

  یه سوال مهم آیا جوبایدن تو بحث تحریم های خودرویی آوانس داده؟؟همه خودروسازها همون روزهای اول فشارحداکثری رسما از ایران خداحافظی کردن و الآن دارن برمیگردن داستان چیه؟؟واقعا اگه تحریم های خودرویی لغو شده کاش بیان و جوینت ونچر کنن اینبار

   
  1. ناشناس می گوید

   قربون بایدن بشی ایشالا،عشق سوناتا

    
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.