Take a fresh look at your lifestyle.

قرعه کشی پیش فروش 45 هزار خودرو همراه با محصول جدید توسط ایران خودرو انجام شد

ADS B1

مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش ۴۵ هزار دستگاه از محصولات ایران‌ خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن اجتماعات ساپکو برگزار شده و نتایج اولیه مشخص شد.

نتایج قرعه کشی از ساعت ۱۶ امروز در سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir براساس کد پیگیری در دسترس همگان قرار می‌گیرد. نتایج از طریق پیامک نیز به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.
پذیرفته شدگان در این قرعه‌کشی از ساعت ۱۰ صبح فردا یکشنبه ۲۵ خرداد به مدت ۷۲ ساعت مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه اولیه خودرو از طریق میز کاربری در سایت فروش ایران‌خودرو اقدام کنند. در صورت عدم پرداخت وجه، نفرات با لیست ذخیره جایگزین خواهند شد. ۲۰ درصد بالاتر از ظرفیت فروش به عنوان ذخیره تعیین شده اند.
طبق بخش‌نامه این طرح، مشتریان، مابقی وجه خودرو را در زمان ارسال دعوتنامه و طبق قیمت روز خودرو پرداخت خواهند کرد.
در این طرح ۱۲ محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو شامل ۲۰۶ تیپ دو، پژو ۲۰۶ SD وی۸، پارس XU7، پارس TU5، سمند EF7 و سمند ELX، سورن پژو ۲۰۷ دستی، دناپلاس، راناپلاس، پژو۴۰۵ و دنای معمولی عرضه شده است. نکته مهم در این بخشنامه، راناپلاس برای نخستین بار به سبد فروش محصولات ایران‌خودرو اضافه شده است.


در این طرح بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار متقاضی ثبت نام کردند که پس از حذف افراد دارای پلاک فعال و ثبت نام تکراری، بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در قرعه کشی شرکت کردند. طبق مصوبات کمیته خودرو، محدودیت های تعیین شده در فروش فوق العاده در پیش فروش یک ساله نیز اعمال شده است. بر همین اساس علاوه بر محدودیت هایی نظیر هر کد ملی یک دستگاه خودرو، دارا بودن ۱۸ سال سن و ارایه گواهی‌نامه رانندگی و نداشتن پلاک فعال، سند خودرو به مدت یک سال در رهن خودروساز خواهد بود.
همچنین امکان ثبت نام هم زمان در دو خودروساز ایران‌ خودرو و سایپا وجود نداشته و امکان صلح وجود ندارد. متقاضیان نباید در ۳۶ ماه گذشته در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا ثبت نام کرده باشند. فرآیند پیش فروش خودرو همچنان در مرحله های مختلف ادامه دار خواهد بود.

1 نظر
  1. جواوی می گوید

    بااین طرح نسنجیده نه تنها خودرو ارزان نشد امروز ۳/۲۴ خودرو دست دوم هم پنجاه برابرگران شدوحالا توان خرید ما اندازه یک فرغون هم نیست چرا درهای مملکت را باز نمی کنید اخه چه شیوه مملکت داریست خدا لعنت کنه شماهارا ازکره شمالی هم بدترشدیم ممتها اونجا اختلاس ومافیا نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.