کلینیک معرفی پیکاپ آمیکو آسنا در نسخه اتوماتیک – توربوشارژ برگزار شد

نسخه اتوماتیک

به گزارش چرخان، کلینیک معرفی و بازارسنجی خودرو آسنا اتوماتیک توربوشارژ به مدت سه روز در سالن سهلان هتل المپیک تهران برگزار شد. شرکت آمیکو به دلیل وضعیت وجود ویروس کرونا و همچنین رعایت موارد بهداشتی، این کلینیک را با محدودیت برای حضور میهمانان اجرا خواهد کرد. کلینیک پیکاپ آسنا که از دیروز 12 مرداد آغاز شده است و طبق گفته مدیران این شرکت به مدت سه روز و تا 14 مردادماه پذیرای جمعی از مدیران و کارشناسان صنعت خودرو خواهد بود‌. همچنین این مراسم از ساعت 10 تا 18 پذیرای میهمانان خواهد بود.

 

 

اصل ماجرا…

به تازگی شرکت آمیکو که به عنوان یکی از خودروسازان خصوصی در بخش خودروهای تجاری در کشور شناخته شده است، اقدام به برگزاری کلینیک پیکاپ آمیکو آسنا در چندین مدل دستی، اتوماتیک و… در هتل المپیک تهران کرد.

در این خصوص غلامحسین بی ریا مدیر بازاریابی و تحقیقات بازار شرکت آمیکو بیان کرد: با توجه به حضور حدودا سه ساله پیکاپ آمیکو در دو مدل دستی آراز و آسنا در بازار خودروهای تجاری کشور، تصمیم گرفتیم در یک ارتباط بدون واسطه با مشتریان این خودرو، نظرات آنها را در خصوص مدل های آسنا و آراز جویا شویم.

در این کلینیک که از 12 تا 14 مرداد (از ساعت ١٠ الی ١٨) در سالنی به مساحت ١٠٠ متر ادامه خواهد داشت، تعداد ١٠٠ نفر از مشتریان آمیکو دعوت شدند تا با ترتیب حضور حداکثر ٣ نفر هم زمان در سالن، از نزدیک ضمن شنیدن نظرات آنها و پایش اطلاعات دریافتی، مدل توربو اتوماتیک آسنا نیز در معرض دید آنها قرار بگیرد.

 

خوب است بدانید که …

بعد از گذشت 3 سال از عرضه و رونمایی انواع پیکاپ آمیکو در دو نسخه آسنا و آراز با گیربکس دستی، این شرکت قبل از تحریم ها، تصمیم به تولید نسخه ارتقاء یافته گرفت.

نسخه اتوماتیک

این نسخه شاهد تغییر موتور و اضافه شدن گیربکس اتوماتیک بود. اما این تحریم ظالمانه بود که باعث به عقب افتادن تمام برنامه خودروسازان و بخصوص آمیکو شد. اما حال میتوان مشاهده کرد که این شرکت نیز خود را با این شرایط وفق داده و در حال آماده شدن برای عرضه نسخه اتوماتیک آسنا است.

آنطور که باتوجه به تصاویر و نمونه موجود در کلینیک بود، آسنا اتوماتیک با همان چهره قبلی عرضه خواهد شد و فقط قسمت طراحی کابین این خودرو تغییر کرده است.

آمیکو آسنا اتوماتیک با موتور 2.4 لیتری توربوشارژ به بازار عرضه خواهد شد. این موتور که دارای فناوری شرکت میتسوبیشی است که توانایی تولید 218 اسب بخار، قدرت و 320 نیوتن متر، گشتاور است.

حال باید دید که شرکت آمیکو با این نوسان قیمت ارز، نسخه جدید آسنا را با چه قیمت و چه موقع به بازار عرضه خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.