تصاویری از پیکاپ جدید جک

اخیرا شرکت خودروسازی جک، تصاویر رسمی نسخه Green Demon پیکاپ خود با نام هانتر را منتشر کرد. این پیکاپ جدید، مجموعا در ۴ مدل و در محدوده قیمتی ۱۶۳۸۰۰ الی ۱۹۱۸۰۰ یوآن روانه بازار خواهد شد که عمدتا از نظر ظاهری و با بروز‌رسانی‌های آفرودی، ارتقا یافته است.

به‌طور کلی، نسخه گرین‌دمون جک هانتر، بر‌اساس همان پیکاپ جک هانتر ۲۰۲۲ ارتقا یافته است. از نظر ظاهری، خودروی جدید با رنگ سبز تزئین شده است و شامل تغییرات آرم خودرو، چراغ مه‌شکن، رینگ چرخ‌ها، دستگیره درب‌ها، باربند و … شده است. جلوی این پیکاپ هم با یک جلو‌پنجره مشبک بزرگ زیبا چشم‌نواز شده است. پیکاپ جک، دارای فاصله ۲۳۰ میلیمتری از سطح است و جک مانند نسخه قبلی از کیت ۲ اینچی Black Mamba برای افزایش ارتفاع استفاده کرده است.

با نگاهی به عقب خودرو، می‌توان دریافت که نسبت به نسخه قبلی، از لحاظ عملکردی، بهبود یافته است. از‌جمله قرار گرفتن دو مخزن روغن با حجم ۳۰ لیتر، که‌می‌تواند بیشتر از ۴۰۰ کیلومتر به تحمل این خودرو در طی مسافت، بیافزاید.

از‌نظر قوای فنی، جک هانتر گرین دمون با موتورهای دیزلی ۲ و ۲.۴ لیتری توربو‌شارژ عرضه خواهد شد. موتور ۲ لیتری توربو‌‌شارژ، توانایی تولید ۱۵۰ اسب‌بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن‌مترگشتاور را دارد. همچنین موتور ۲.۴ لیتری توربو‌شارژ این خودرو توانایی تولید ۲۱۱ اسب‌بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور را دارد. همچنین این خودرو به یک گیربکس ۶ سرعته مجهز شده که قدرت موتور را به چهار‌ چرخ، منتقل می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.