آخرین شرایط فروش نقدی سوزوکی گراند ویتارا فیس لیفت!

شرکت ایران خودرو اولین سری از خودروی کراس اوور سوزوکی گراند ویتارا فیس لیفت را بصورت فروش نقدی عرضه می‌کند. این خودرو با موتور 2/4 لیتری، پیشرانه ای قدرتمند و کم مصرف بوده که به سامانه زمانبندی متغیر سوپاپ ها مجهز است. این موتور پیشرفته با تولید 169 اسب بخار قدرت و 227 نیوتن متر گشتاور در کنار سیستم انتقال قدرت چهار چرخ محرک چهار حالته قادر است گراند ویتارا را از دشوارترین شرایط و صعب العبورترین مسیرها به راحتی و با کمترین فشار عبور دهد. مصرف سوخت این مدل نیز قابل توجه است، به گونه ای که مدل دنده دستی آن در بزرگراه تنها 7.6 لیتر بنزین در هر صد کیلومتر مصرف می‌کند و مصرف سوخت آن در سیکل ترکیبی (شهر و بزرگراه) تنها 8.9 لیتر در صد کیلومتر است.

برای کاهش صداهای اضافی داخل اتاق، قطعات جدید به قسمت پایین درب های جلو و عقب اضافه شده و ضخامت شیشه ها نیز از 3.5 به 4 میلی متر افزایش یافته است. کاهش 20 درصدی صدای داخل (حدود 2 دسیبل) از نتایج این اقدامات به شمار می رود. استفاده از محور متعادل کننده حرکت در موتور 2.4 لیتری جدید نیز باعث کاهش ارتعاش و صدای نامطلوب در داخل اتاق شده است.

در ادامه شرایط فروش نقدی این خودرو در ادامه آمده است.

 

786586

3 دیدگاه
 1. فاضل می گوید

  فروش نقدی گرند ویتارا عملا نمیشود نام نویسی کرد فقط عکس شرایط فروش ظاهر شده است

   
 2. فاضل می گوید

  لطفااصلاح سایت شرایط فروش

   
 3. فاضل می گوید

  رادیو ضبط خیلی علکی بروی سوزاکی ۹۶ نصب شده که همان هفته اول خراب شده و کسی (هیچ نمایندگی)زیر بار عتویض ویا تعمیر ان نمی رود

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.