مکمل بنزین
خبرداخلی

ساعات کار نگین خودرو در تابستان 97 اعلام شد

در هیاهوی خروج و تعلیق فعالیت‌های شرکت‌های خودروساز خارجی، بسیاری از نمایندگان رسمی این خودروسازان نیز دچار مشکل شده‌اند ولی در این بین بعضی از شرکت‌های معتبر کماکان به سرویس‌دهی به مشتریان خود ادامه می‌دهند. نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو فرانسه در اطلاعیه‌ای ساعات کاری نمایندگی‌های خود را در تابستان اعلام کرد.

به گزارش چرخان، شرکت نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو فرانسه در ایران در اطلاعیه‌ای ساعات کاری خود را در تابستان اعلام نمود. ساعات کار فروش شعب تهران این شرکت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر و در روز پنج شنبه نیز از ساعت 9 صبح تا 13 بعد از ظهر قید شده است.

نگین خودروهمچنین طبق اعلام این شرکت، ساعات کار شعب شهرستان نیز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 13 بعد از ظهر و 17 تا 21 بعد از ظهر قید شده است. ساعات کار شعب شهرستان در روزهای پنجشنبه نیز 9 الی 13 بعد از ظهر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا