مکمل بنزین
خبرداخلی

فروش رنو فلوئنس با شرایط استثنایی

Media15_959x525

بنابر اعلام شركت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو در ایران، به‌تازگی طرح‌های متنوع فروش خودرو در  بزرگ‌ترین جشنواره سال رنو در ایران  آغاز شده است تا فرصت‌های مناسبی را براي خريد اين خودرو در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

رنو فلوئنس که می‌توان آن را مدل صندوق‌دار خودروی مگان جدید دانست، سدان محبوبی در ایران است. در این طرح با مدل‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و در سه تیپ دستی، اتوماتیک نیمه‌فول و اتوماتیک فول عرضه می‌شود که همه آن‌ها از موتور ۲ لیتری ۱۴۳ اسب بخاری بهره می‌برند و مانند سایر خودروها در بزرگ‌ترین جشنواره سال رنو، از سرویس دوره‌ای رایگان ۵۰ هزار کیلومتری شامل ۵ دوره بازدید رایگان برخوردارند و البته ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی نیز دارند.

رنو فلوئنس در مدل دنده دستی و در جشنواره سال رنو، در مدل ۲۰۱۶ با قیمت پایه ۹۲ میلیون تومان عرضه می‌شود که خریداران نقدی این خودرو از تخفیف ۲ میلیون تومانی برخوردار خواهند شد. این خودرو در طرح خرید اقساطی با پیش‌پرداخت ۵۶ میلیون تومان در اقساط ۶ ماهه بدون کارمزد، ۱۲ ماهه و ۲۴ ماهه عرضه می‌شود. در مدل سال ۲۰۱۵، قیمت پایه این محصول ۸۶،۹۰۰،۰۰۰ تومان تعیین شده است که در فروش نقدی از تخفیف ۴ میلیون تومانی و بیمه بدنه رایگان بهره می برد و در فروش اقساطی نیز وام ۴۰ میلیون تومانی یکساله بدون بهره و ۲۴ ماهه با نرخ ۲۱ درصد در اختیار مشتریان آن قرار می گیرد. 

فلوئنس اتوماتیک نیمه‌فول ۲۰۱۶ در این طرح با قیمت پایه ۱۱۷ میلیون تومان عرضه می‌شود که خریداران نقدی از تخفیف ۵ میلیون تومانی و بیمه بدنه رایگان نیز برخوردار خواهند بود. در فروش اقساطی، با پیش‌پرداخت ۶۷ میلیون تومانی و در اقساط ۱۲ ماهه بدون کارمزد و ۲۴ ماهه می‌توان این سدان را خریداری کرد.

رنو فلوئنس اتوماتیک فول ۲۰۱۶ در این طرح با قیمت ۱۲۷میلیون تومان عرضه می‌شود که در صورت خرید نقدی از تخفیف ۵ میلیون تومانی و بیمه بدنه رایگان نیز برخوردار خواهند شد. در طرح فروش اقساطی ویژه بزرگ‌ترین جشنواره سال رنو، خریداران این خودرو می‌توانند با پیش‌پرداخت ۷۷ میلیون تومان خودرو و در اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه، این خودرو را دریافت کنند. 

زمان تحویل مدل‌های ۲۰۱۶ دنده دستی فلوئنس ۳۰ روزه است و مدل‌های فول را می‌توانید در ۲۰ روز و مدل‌های نیمه‌فول را در ۱۵ روز تحویل بگیرید تا به این ترتیب در بزرگ‌ترین جشنواره سال رنو، پیش از آغاز سال جدید این خودروی اروپایی اصیل را در اختیار داشته باشید. تحویل مدل ۲۰۱۵ این خودرو نیز ۱۵ روزه است.

حامد دانشمند

مهندس IT، نویسنده و مترجم در حوزه خودرو و فناوری اطلاعات

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا