وقتی لامبورگینی اونتادور با نقاشی همراه شود!

لامبورگینی، هفته نمایش اتومبیل‌های مونتری Monterey) 2019) کالیفرنیا را با یک طوفان جذاب پشت سر گذاشت. البته طوفان این شرکت جذاب ایتالیایی، با معرفی خودروی جدید و یا معرفی یک ابرخودروی جذاب دیگر همراه نبود. بلکه محصول جدیدی بود که نقاشی‌های رنگارنگ و زیبا، بیش‌ازپیش چهره آن را جذاب کرده بودند.

این سوپر اسپرت که یک اونتادور S است، در آرانسیو اطلس، مرکز جدید نقاشی و رنگ‌آمیزی لامبورگینی، به این شکل و شمایل درآمده و معرفی‌شده است.

هنرمند 19 ساله آمریکایی که یکی به‌عنوان یکی از جوان‌ترین و تأثیرگذارترین هنرمندان خیابانی در جهان در نظر گرفته می‌شود، توانسته هنر جادویی خودش را با ترکیبی از رنگ‌های زرد، نارنجی، مشکی، خاکستری و سفید،روی این ایتالیایی خوش‌چهره پیاده کند. چهره یک گاو خشمگین در قسمت عقبی خودرو که همان نماد لامبورگینی است نیز به جذابیت این رنگ‌آمیزی افزوده است.

این رو هم بخون:

این هنرمند جوان، همچنین هنر خود را در داخل کابین این اونتادور S یعنی جایی که از همان ابتدا، توسط طراحان و مهندسان لامبورگینی به بهترین و جذاب‌ترین شکل ممکن طراحی‌شده بود نیز پیاده کرده است.

درواقع می‌توان گفت که طبق گفته‌های مدیر بخش بازاریابی و ارتباطات لامبورگینی، هدف از ارائه این مدل نقاشی شده اونتادور، ارتباط برقرار کردن با مرکز جدید رنگ‌آمیزی این شرکت در سانتا آگاتا بولونیا بوده یعنی جایی که هنر و فن‌آوری، یک نقطه اشتراک پیداکرده و خود را در کنار یکدیگر می‌بینند.

منبع CARSCOOPS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.