مکمل بنزین
شرایط فروش

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو (آبان 98)

بازار خودروهای چینی روندی همانند بازار خودروهای داخلی داشته و صد البته که سقوط قیمتی شدید این خودروها هنوز برای بسیاری از فعالان بازار داغ و پابرجاست. وضعیت بازار به گونه‌ای پیش رفته که شرکت‌هایی مانند مدیران خودرو برای جبران کاهش فروش خود اقدام به عرضه شرایط فروش اقساطی قابل توجه کنند که جزئیات آن را در ادامه این مطلب می‌خوانید.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی مدیران خودرو متولی مونتاژ محصولات چینی چری در ایران اقدام به عرضه شرایط فروش اقساطی جدیدی برای محصولات خود کرده است. مشتریان متقاضی خرید محصولات ام وی ام و چری این شرکت می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مدیران خودرو اقدام به ثبت سفارش نمایند.

محصولات ارائه شده مدیران خودرو با برند چری

مدیران خودرومحصولات ارائه شده مدیران خودرو با برند ام وی ام

مدیران خودروشرایط فروش اقساطی مدیران‌خودرو برای محصولات MVM و چری

  • خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری (30 روز کاری) قابل سفارش خواهند بود.
  • بیمه بدنه برای تمامی خودروهای فروخته شده در این طرح الزامی بوده و هیچ خودرویی بدون این بیمه واگذار نخواهد شد. هزینه بیمه بدنه نیز از مشتری اخذ خواهد شد.
  • خودروهای فروخته شده در این طرح، در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود و به محض اتمام اقساط تسهیلات، سند خودروها آزاد خواهد شد.
  • چک‌های دریافتی از مشتریان صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.
  • حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
  • این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
  • ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
  • هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
  • سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.

مدیران خودرو چری تیگو7

گفتنی است که مدیران خودرو در روزهای اخیر با یک چالش بزرگ به نام کمتر بودن قیمت محصولات در بازار آزاد نسبت به کارخانه روبرو بوده و این موضوع برای این شرکت تکراری است! اما وضعیت محصولات این شرکت در بازار در حال حاضر بسیار وخیم بوده و عملا خرید از کارخانه گران‌تر از خرید بازار برای مشتری تمام می‎‌شود! حالا باید دید که مشتریان از این شرایط فروش استقبال خواهند کرد یا نه!؟

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا