جدیدترین طرح فروش محصولات سایپا ویژه 4 دی 98

بازار خودروهای داخلی این روزها آرامش نسبی پیدا کرده ولی قیمت‌ها کماکان بسیار بالا بوده و عملا بسیاری از خریداران بازار امکان تهیه خودرو به دلیل گرانی را ندارند. در این بین نقش خودروسازان بسیار مهم بوده ولی عملا فقط شاهد عرضه شرایط پیش فروش برای محصولات پرمتقاضی هستیم که در این طرح فروش جدید سایپا نیز قابل مشاهده بوده و خبری از فروش فوری بسیاری از خودروها نیست.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها ظرفیت قابل قبولی را برای فروش و پیش فروش محصولات خود باز کرده، در اطلاعیه‌ای از شرایط جدید پیش فروش محصولات خود خبر داد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می توانند از ساعت 10 صبح فردا با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش خودروهای دارای ظرفیت نمایند.

گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز افزایش یافته و عدم عرضه بسیاری از محصولات این شرکت باعث نارضایتی‌هایی در بازار شده است.

این رو هم بخون:

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم مرداد 99 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • دومین محصول ارائه شده، کوییک دو رنگ (Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم مهر 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • سومین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، وانت نیسان دوگانه سوز است که با پیش پرداخت 32 میلیون و 700 هزار تومان قابل ثبت سفارش در طرح پیش فروش بوده و همچنین امکان خرید فوری با تسهیلات ارائه شده توسط سایپا نیز فراهم شده است. قیمت خرید فوری این خودرو 72 میلیون و 300 هزار تومان است که تسهیلات 5 میلیون تومانی نیز به آن افزوده می‌شود.
 • چهارمین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.
 • پنجمین خودروی عرضه شده توسط سایپا، وانت نیسان تک سوز است که با پیش پرداخت 32 میلیون تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند 98 قابل سفارش بوده و مشتری از سود مشارکت و سود انصراف نیز برخوردار خواهد شد.
 • ششمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، سایپا 151 است که با پیش پرداخت 18 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم مرداد 99 تعیین شده است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • هفتمین خودروی عرضه شده در این طرح فروشف ساینا دنده‌ایست که با پیش پرداخت 27 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم مرداد 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

7 دیدگاه
 1. اکبر می گوید

  مدت ۱۵ ماه است که برای دریافت یک دستگاه سایناثبت نام کرده ام اگرتابعیت اسرائیلی ویاافلقی وصهیونیست میبودم تاحالاجوابی به من میدادندولی چون مسئولین هیچ احترامی به دغدغه های ایرانیان کم متوسط المال وانقلابی ندارندبهمین دلیل ۰۰۰

   
 2. امید می گوید

  خدا لعنتشون کنه بعد از ۴ماه تکمیل وجه هنوز ماشین رو ندادن ، بدادمون برسین خواهش میکنم

   
 3. اشکان می گوید

  سایپا و ایران خودرو فقط باید تحریم بشن از طرف مردم

   
 4. نادر می گوید

  سلام
  یکی نیست به اینها بگه: اگه راست میگی اول اونی که زاییدی رو بزرگ کن بعدش دوباره بزا.
  سایپا هنوز نتونسته ساینا ثبت نامی پارسال بنده رو که قرار بود در اردیبهشت ۹۸ تحویل بده رو بده و معلوم هم نیست کی میخواد تحویلش بده اونوقت میاد ثبت نام جدید انجام میده؟

   
 5. امیر می گوید

  خجالت داره سایپا !!!!! به اینهمه تعهدات عقب افتاده نزدیک به دوسال عمل کنید ، مشتری ها و ( نهایتا”) مردم عزیزمان را بیش از این نا امید و نا راضی نکنید!!!!!! لطفا”….

   
 6. ناشناس می گوید

  متاسفم

   
 7. hta می گوید

  آژغاله

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.