مکمل بنزین
اخبار روز خودروخبرشرایط فروش

شرایط پیش فروش برخی از محصولات سایپا ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام شد!

چندی پیش بود که گروه صنعتی ایران خودرو، اعلام کرد تا این خودروساز برنامه دارد تا در راستا اجرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و نیز عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال جامعه، نیمی از ظرفیت طرح‌های فروش محصولات خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اختصاص می دهد.

اینطور که اعلام شده، شرکت سایپا شرایط پیش فروش برخی محصولات خود را ویژه مادرانی که دارای دو فرزند و یا بیشتر هستند، اعلام کرده است. این شرایط فروش که قرار است تا از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 1401/01/17 آغاز شود، به مدت 2 روز و به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت. در این طرح پیش فروش که شرکت سایپا اعلام کرده، 5 خودرو شاهین G، کوئیک دنده ای، کوئیک R مجهز به گیربکس دستی، ساینا S و در آخر هم خودرو کوئیک S قابل درخواست می باشد.

تصویر شرایط پیش فروش

لازم به ذکر بوده، در صورتی که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت پیش فروش باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین می‌شوند و در غیر این صورت، ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

در طرح پیش فروش سایپا، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه سال 1400 به بعد بوده، فراهم می باشد. لازم به ذکر است که درصورت برگزاری مراسم قرعه کشی و برنده شدن، از آن تاریخ افراد انتخاب‌ شده به مدت 72 ساعت فرصت دارند تا پیش‌پرداخت لازم برای شرکت در شرایط پیش‌فروش سایپا را واریز نمایند. لازم به ذکر است که سندهای خودروها دیگر در رهن خودروسازان نبوده و آزاد است.

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا