مکمل بنزین
گوناگونخبر

نحوه تکمیل وجه متقاضیان فیدلیتی پرایم در سامانه یکپارچه اعلام شد

شرکت بهمن موتور با صدور اطلاعیه‌ای نحوه تکمیل ثبت‌نام متقاضیان خودروی فیدلیتی پرایم در سامانه یکپارچه را برای متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت اعلام کرد. این اطلاعیه به آن دسته از مشتریانی اختصاص دارد که نوبت آن‌ها از سوی وزارت صمت آذر 1402 اعلام شده است.

لذا متقاضیان می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو به‌صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 30 آذر تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه 5 دی‌ماه سال جاری اقدام کنند. بهمن موتور ضمن یادآوری غیرقابل تمدید بودن این بازه، تنها مرجع انجام این فرآیند را پایگاه http://bahman.iranecar.com اعلام کرده است.

بر اساس جدول مشتریانی که فیدلیتی پرایم خود را در هفته سوم اسفند تحویل گیرند مدل خودروی آن‌ها 1402 و چنانچه هفته آخر اردیبهشت تحویل بگیرند، مدل خودروی آن‌ها 1403 خواهد بود. بر اساس مفاد این اطلاعیه رنگ، موعد تحویل و نوع محصولات بر اساس ظرفیت، اولویت درخواست و واریز وجه توسط متقاضیان انتخاب می‌شود و انتخاب نوع رینگ بر اساس موجودی و توسط شرکت است. همچنین متقاضیان حین ثبت‌نام و تکمیل وجه و در صورت تمایل می‌توانند نسبت به خرید خدمات سرویس دوره‌ای و بیمه بدنه خودرو اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا