il

نیسان تایید کرد: Juke جدید در انگلستان تولید خواهد شد!

کمپانی نیسان تصمیم دارد Juke بعدی را در بریتانیا تولید کند که در نتیجه آن حدود ۳۴ هزار نفر فعالیت خواهند کرد و حدود ۱۰۰ میلیون یورو نیز سرمایه گذاری جذب خواهد شد. این کمپانی چندی پیش نسخه جدید Juke کراس‌اوور خود را معرفی کرد و گفته می‌شود که پیش از سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه آن خواهیم بود.

juke-12

اقدام به ساخت این خودرو در کشور انگلستان باعث ایجاد ۳۴ هزار شغل خواهد شد که سرمایه گذاری گسترده‌ای را نیز جذب خواهد کرد. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که نیسان در زمینه نسل بعدی Juke حرف‌های زیادی نزده است و اخبار تنها حاکی از این هستند که شاهد تولید این خودرو در شمال انگلستان خواهیم بود. در جریان موضوع ۱۰ ماشین پر فروش در کشور انگلیس انتظار می‌رود که این کمپانی حدود نیم میلیون نیز قشقایی (Qashqai) تولید کند.

dsc_6165_0_0

باید توجه کرد که نسخه فعلی Juke یکی از خودرو‌های محبوب جهانی است و فعلا مدت زمان نسبتا زیادی می‌تواند به فروش برسد و هنوز به پایان عمر آن نزدیک نشده‌ایم.

درباره نویسنده

عشق به آی‌تی و خودرو باعث شده که بتوانم با تغییرات سریع دنیا همگام باشم؛ امیدوارم در کنار یکدیگر تجربه خوبی از نرمی تکنولوژی و غرش خودرو داشته باشیم!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.