il

محصولات پژو در نمایندگی و بازار تهران چه قیمتی دارند؟ (بهمن ۹۶)

به گزارش چرخان، یکی از برندهای پرطرفدار در کشورمان برند پژو فرانسه است که سالیان سال است مهمان خیابان‌های ایران بوده و یکی از معدود برندهای تولیدی در زمان تحریم‌ها بود که به ترفندهای مختلف توسط ایران‌خودرو تولید میشد. در این گزارش آخرین قیمت‌های محصولات برند پژو ( ۲۰۶ ،۲۰۷ و پژو ۴۰۵ و …) در بازار را بررسی کرده‌ایم که می‌توانید برای خریدتان بهره‌مند شوید.

اولین خودروی این لیست پژو ۲۰۶ اس دی V8 فول که دارای امکاناتی از قبیل تهویه اتوماتیک مناسب، آینه‌ها و پنجره‌های برقی و سنسور هشدار موانع عقب و امکانات و آپشن‌های دیگر است با قیمت ۳۸ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان درب نمایندگی به مشتری تحویل داده می‌شود که قیمت همین خودرو در بازار آزاد ۳۹ میلیون تومان است که تفاوت خاصی با قیمت کارخانه ندارد.

پژو 405

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز با قیمت ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار آزاد و ۳۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان درب کارخانه به مشتریان عرضه می‌شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ فول نیز با قیمتی در حدود ۳۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در هر دو بخش مورد معامله قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

پژو ۲۰۷ هاچبک دنده‌ای با قیمت ۴۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان توسط ایران‌خودرو فروخته می‌شود و در بازار آزاد با قیمت ۴۳ میلیون ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌گردد. نوع صندوقدار اتوماتیک همین خودرو در بازار آزاد وجود نداشته و به صورت پیش فروشی در ایران‌خودرو با قیمت ۴۷ میلیون تومان عرضه می‌شود. پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز در بازار آزاد ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت خورده در حالیکه مشتری می‌تواند همین خودرو را به صورت پیش خرید با قیمت ۴۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان از کارخانه خریداری کند.

دیگر خودروی پژو که اتفاقا جزو پرفروش‌ترین محصولات شرکت ایران‌خودرو نیز هست، پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس است که در بازار آزاد با قیمت ۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس درب کارخانه ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تحویل مشتری می‌شود. نوع دوگانه همین خودرو در بازار آزاد با ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش شده در حالیکه قیمت ایران‌خودرو ۳۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

پژو ۴۰۵ SLX نیز در بازار آزاد با قیمت ۳۲ میلیون و صد هزار تومان فروخته می‌شود و قیمت نمایندگی نیز ۳۱ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان است. پژو ۵۰۸ نیز با تفاوت قیمت ۲ میلیون تومانی قیمت کارخانه و بازار مواجه بوده و نرخ کارخانه این خودرو ۱۸۵ میلیون تعیین شده است که قیمت بازار کمتر از این عدد است.

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.