پیش‌فروش قطعی شرکت نگین خودرو با تسهیلات 100 میلیون تومانی (فرصت بهاری رنو)

به گزارش چرخان، شرکت نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو فرانسه در ایران در جدیدترین اطلاعیه فروش ویژه خود خبر از یک جشنواره بی‌نظیر فروش برای محصولات خود داد که طبق آن مشتریان این شرکت می‌توانند محصولات پرفروش رنو را با تسهیلات 100 میلیون تومانی با نرخ بهره پایین و سود مشارکت قابل توجه خریداری نمایند.

طبق اطلاعیه صادرشده توسط شرکت نگین خودرو، این جشنواره که با نام “جشنواره فرصت بهاری رنو” در حال برگزاری است دارای شرایط خاصی و ویژه‌ایست که از جمله این شرایط می‌توان به قیمت قطعی محصولات اشاره کرد. همچنین موعد تحویل خودروهای این جشنواره فروردین و اردیبهشت سال آینده خواهد بود.

دو محصول خاص این جشنواره ویژه رنو کولئوس و رنو تلیسمان است که با مدل 2018 به مشتریان تحویل می‌شوند. دیگر نکته جالب توجه در این جشنواره فروش سود مشارکتی است که به پرداختی مشتریان تعلق می‌گیرد. این سود مشارکت وقتی قابل توجه می‌شود که قیمت قطعی برای محصولات تعیین شده و مشتری می‌داند که مانند بعضی دیگر از شرکتهای واردکننده خودروهای خارجی، قرار نیست سود مشارکت تعیین شده، با افزایش قیمت خودرو از بین برود.

سود مشارکتی که نگین خودرو برای این جشنواره فروش در نظر گرفته 15 درصد بوده و همچنین مشتریان می‌توانند از سود انصراف 13 درصدی استفاده نمایند. این نرخ سودها به صورت روزشمار بوده و در زمان تحویل خودرو از قیمت خودرو کسر خواهد شد. همچنین جریمه تاخیر در تحویل خودروها نیز 18 درصد تعیین شده است.

همچنین نگین خودرو در توضیحات این جشنواره متذکر شده است که هرگونه تغییر در تعرفه واردات خودروهای خارجی در زمان تحویل در پرداختی مشتری تاثیر داده خواهد شد و در صورت کاهش تعرفه‌ها، مبلغ اضافه پرداخت مشتری به او بازمی‌گردد.

نگین خودرو

قیمت قطعی و نهایی دو خودروی ارائه شده در این جشنواره فروش به شرح زیر است:

رنو کولئوس با مدل 2018: قیمت این خودرو 312 میلیون تومان تعیین شده است. در هر دو شرایط نقدی و اقساطی مشتری می‌بایست 120 میلیون تومان پیش‌پرداخت داشته باشد. در مدل پرداخت اقساطی مشتری می‌تواند از تسهیلات 100 میلیون تومان با نرخ بهره 0 تا 12 درصد استفاده نماید.

رنو تلیسمان با مدل 2018: قیمت این خودرو 265 میلیون تومان تعیین شده است. در هر دو شرایط نقدی و اقساطی مشتری می‌بایست 90 میلیون تومان پیش‌پرداخت داشته باشد. در مدل پرداخت اقساطی مشتری می‌تواند از تسهیلات 100 میلیون تومان با نرخ بهره 0 تا 12 درصد استفاده نماید.

 

بیشتر بخوانید:

2 دیدگاه
 1. آریا می گوید

  برو بابا…
  این ماشینا رو برا کسانی وارد میکنن که دزد هستن وگرنه چند درصد مردم میتونن ۱۲۰ یا ۹۰ میلیون پیش قسط بدن؟
  آیا کارمندا میتونن از این ماشینا بخرن؟
  من دارم بازنشست میشم ولی هنوز نمیتونم از آشغالای ایران خودرو رو بخرم.

   
  1. یاوری می گوید

   دلیل اینکه تو نمیتونی بخری اینه که خوب کار نکردی و تلاش کمی کردی من از هیچ شروع کردم و روزی ۱۴ساعت کار میکنم الان هم دارم میخرم .تنبلی خودت رو توجیه نکن

    

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.