Take a fresh look at your lifestyle.

کرمان موتور قیمت جدید لیفان 820 را اعلام کرد (اسفند 96)

به گزارش چرخان، با نزدیک شدن به پایان سال فعالیت شرکتهای خودروساز و شرکتهای واردکننده خودروهای خارجی نیز افزایش یافته و قیمت‌های بروز و جدید این شرکتها منتشر می‌شود که کرمان موتور نیز از این قافله عقب نمانده و طی یک اطلاعیه قیمت جدید لیفان 820 را اعلام کرد.

این گروه خودروسازی در اطلاعیه‌ای به تمامی نمایندگی‌های خود در سراسر کشور قیمت لیفان 820 را اعلام کرد که طبق این اطلاعیه افزایش قیمت حدود 8 میلیون تومانی نسبت بهمن ماه را شاهد هستیم. همچنین کرمان موتور در اطلاعیه خود اعلام کرده است که تمامی خریدهای انجام شده توسط مشتریان با مدل 97 تحویل داده می‌شود و تمامی سفارشات به صورت تحویل فوری ثبت نام می‌شوند.

طبق این اطلاعیه، کرمان موتور قیمت جدید لیفان 820 را 99 میلیون تومان اعلام کرده است که قیمت بهمن ماه این خودرو 91 میلیون و 250 هزار تومان تعیین شده بود که افزایش قیمت حدود 8 میلیون تومانی را تجربه کرده است. البته مسئولین کرمان موتور دلیل خاصی برای این افزایش قیمت مطرح نکرده‌اند و گویا صرفا پرفروش بودن این خودرو در بازار خودروهای زیر 100 میلیون تومان باعث شده است که مسئولین این شرکت به فکر افزایش قیمت بیفتند.

 

بیشتر بخوانید:

4 دیدگاه
 1. محمد صادق شیرزاد می گوید

  توروخدا یکی جلوی این کرمان موتورو بگیره.آخه چجوری راحت هرماه قیمت رو میبرن بالا.این چه وضعیه.این چه مملکتیه آخه

   
  1. ذاکری می گوید

   محمد صادق عزیز ما هم با شما موافقیم
   متاسفانه قیمت خودروهای وارداتی هیچ حساب کتابی نداره.

    
 2. ناشناس می گوید

  بنده بک خودرو لیفان٨٢٠خریدارى نموده ام که سیستم بخارى ؛کى لس ؛نور چراغ جلو درحالت نور بالا گیر کرده؛ جلو بندى ؛ کمک؛ برق دزدى ماشین که هر چند وقت باید باطری را شارژ کنم و ایرادات دیگر که نمایندگى ازبابت تامین قطعه خودشان دچار مشکل هستند خواهشا اگر مسؤولى دارد رسیدگى کند که چرا خدمات پس إز فروش همچنین نمایندگى بزرگى باید به این صورت باشد که إز خرید خودمان إز کرمان موتور بیزار شده ودیگر حتى اسم کرمان موتور که می اید تنمان بلرزد ایا این واقعا انصاف است که دراین سرما باید داخل یک خودروى به ظاهر لوکس به بزنیم ونوربالاى خودرو که بنده إز همینجا إز تمام کسانى که زر مسیر تردد بنده قرار گرفته اند وآذیت شده اند معذرت إز طرف کرمان موتور مى نمایم از بابت خدمات پس إز فروش و تامین قطعه کرمان موتور خیلى خیلى ضعیف میباشد و بااین روند در اینده شاهد تعطیلى وپلمپ کلیه ى نمایندگى ها خواهیم بود

   
  1. ذاکری می گوید

   خوشحال میشیم اگر دوست داشتی و تمایل داشتی از طریق تماس با دفتر چرخان جزئیات بیشتری از این موضوع در اختیارمون بزاری تا پیگیری کنیم.

    
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.