خودروهایی که می‌توان با ۵ میلیون تومان نقدینگی خریداری کرد (اسفند ۹۶)

به گزارش چرخان، بسیاری از گزارش‌های قیمت خودرو از بازار خودروهای تهران و شهرستانها معمولا مربوط به خودروهای بالای ۱۰ میلیون تومان بوده و اکثرا در مدلهای صفر خودروهای کارکرده هستند که بعضا باعث دلسردی بسیاری از مشتریان خودروهای ارزان‌قیمت می‌شود که آیا می‌توان با ۵ میلیون تومان نقدینگی فعلی خودرو خرید؟ اگر نقدینگی کمی دارید و به دنبال خرید خودرو برای ایام نوروز ۹۷ هستید، این گزارش ویژه شماست.

اولین خودرو از بازار خودروهای ارزان‌قیمت در این گزارش به پراید صندوقدار اختصاص دارد که با مدل ۸۵ و کارکرد ۲۵۰ هزار کیلومتر با نقدینگی در حدود ۵ میلیون تومان قابل خریداری است. لازم به ذکر است که این خودرو و خودروهای دیگر طبیعتا دارای نواقصی هستند که از جمله این نواقص می‌توان به خوردگی‌های بدنه خودرو، مشکل فنی، کارکرد بالا، مدل پایین بودن و دیگر اشکالات معمول اشاره کرد که دلیل ارزان بودن آنها نیز به همین موارد مربوط می‌شود.

دومین خودرو از این لیست قیمت خودروهای با ۵ میلیون تومان نقدینگی به خودروی پی‌کی اختصاص دارد که این خودرو با مدل ۸۱ و کارکرد ۱۶۰ هزار کیلومتر با قیمت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.

اگر علاقه‌مند به برند پژو هستید پژو ۴۰۵ جی‌ال مدل ۷۲ با نقدینگی ۵ میلیون تومان قابل خرید است. پیکان بنزینی دیگر خودرو از بازار ارزان قیمت‌هاست که با مدل ۸۰ و کارکرد ۱۷۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۴ میلیون تومان دارد.

پراید هاچبک مدل ۷۹ و کارکرد ۱۷۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۴ میلیون تومان دارد. پراید صندوقدار مدل ۷۶ و کارکردی در حدود ۳۰۰ هزار کیلومتر با قیمت ۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

یکی دیگر از خودروهای این گزارش قیمت ۵ میلیون تومانی مربوط به رنو پی‌کی مدل ۸۲ و کارکردی در حدود ۲۰۰ هزار کیلومتر با قیمتی در حدود ۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

آخرین خودرو از این لیست قیمتی مربوط به پیکان بنزینی است که با مدل ۷۸ و کارکرد نامشخص توسط فروشنده حدود ۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.