آخرین قیمت محصولات سایپا در کارخانه و بازار تهران (۲۹ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها در تب و تاب واردات خودروهای جدید و انعقاد قرارداد تولید مشترک محصولات جدید خود با شرکت‌های فرانسوی است، شرایط فروش نقدی را در بازار ارائه کرده است. در ادامه به گزارشی از آخرین قیمت محصولات سایپا می‌پردازیم

پراید ۱۱۱ نسبت به هفته گذشته افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی داشته و در حال حاضر با قیمت ۲۳ میلیون و نهصد هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.همچنین پراید ۱۳۱ نیز با کاهش قیمت صد هزار تومانی روبرو شده و با قیمت ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

مدل وانت پراید نیز با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی، در حال حاضر ۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

تیبا صندوقدار بنزینی با قیمت ۲۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود. این خودرو کاهش ۵۰۰ هزار تومانی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است.

ساینا نیز در حال حاضر با قیمت ۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. این خودرو نیز نسبت به هفته گذشته شامل کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی شده است.

کوییک اتوماتیک پلاس که کامل‌ترین مدل این خودروی تازه وارد سایپا است در حال حاضر با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته، در حال حاضر با قیمت ۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

آریو ۱۶۰۰ اتوماتیک نیز از جمله خودروهایی است که با ثبات خاصی در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد و تقریبا قیمت بازار و کارخانه آن یکسان است و نوسان خاصی را تجربه نمی‌کند.

چانگان مونتاژ اتوماتیک نیز دیگر خودروی سایپا است که با قیمت ۷۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد و تفاوت قیمت حدود ۲ میلیون تومانی با قیمت کارخانه دارد. دو خودروی آخر این لیست نیز متعلق به سراتو است که در مدل سراتو ۱۶۰۰ دنده‌ای آپشنال است که با قیمت ۸۷ میلیون و پانصد هزار تومان خرید و فروش می‌شود که افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به هفته گذشته داشته است.

سراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک آپشنال نیز آخرین خودروی این گزارش قیمت است که با افزایش قیمت حدود ۲ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت ۱۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. در ادامه لیست کامل قیمت محصولات سایپا در بازار تهران و کارخانه را مشاهده می‌کنید:

محصولات سایپا 29 فروردین 97

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.