جدیدترین قیمت کیا اسپورتیج و سراتو اعلام شد (نیمه دوم اردیبهشت ۹۷)

تلاطم بازار ارز به قدری آشفته شده است که بسیاری از بازارهای موازی و متاثیر این موضوع به صورت افسارگسیخته فعالیت می‌کنند و عملا هیچ نظارتی نیز بر روی فعالان آن وجود ندارد. بازار خودروهای خارجی از جمله بازارهایی است که شدیدا متاثر از قیمت ارز بوده و در این بین بعضی از شرکت‌ها از نبود نظارت‌های لازم استفاده کرده و بیش از آنکه نسبت به بازاریابی محصولاتشان اقدام کنند، اطلاعیه‌های افزایش قیمت صادر می‌نمایند که شرکت‌های واردکننده محصولات کیا از جمله این موارد هستند.

به گزارش چرخان، در حالیکه نماینده رسمی محصولات کیا در سال جدید بارها قیمت محصولاتش را افزایش داده بار دیگر با یک اطلاعیه جدید قیمت دو محصول پرفروش خود را بالا برد تا به اهالی بازار خودرو ثابت شود عملا هیچ نظارتی در این صنعت وجود نداشته و گران شدن خودروها به راحتی آب خوردن است!

کیا اسپورتیج

اطلس خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود گرانی نرخ ارز را بهانه کرده و قیمت اسپورتیج ۲۰۱۷ را به ۳۱۹ میلیون تومان افزایش داد. این خودرو در تاریخ دوم اردیبهشت ماه با قیمت ۳۱۲ میلیون تومان عرضه شده بود.

کیا سراتو ۲۰۱۷ دیگر خودرویی است که در تاریخ دوم اردیبهشت ماه تغییر قیمت یافته بود و ۲۰۸ میلیون تومان قیمت گذاری شده بود ولی در اطلاعیه جدید نیز بیش از ۶ میلیون تومان افزایش قیمت یافته و ۲۱۴ میلیون و ۷۰۲ هزار تومان فروخته خواهد شد.

کیا سراتو ۲۰۱۸ نیز سومین خودرویی است که ۲۱۹ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان قیمت گذاری شده که نسبت به دوم اردیبهشت ماه افزایش قیمت بیش از ۳ میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.