Take a fresh look at your lifestyle.

شاسی‌بلند جدید تویوتا Fortuner 2016 را برای اولین بار ببینید! +تصاویر

نمی‌شود گفت که واقعا غافلگیر شدیم وقتی دیدیم نسل جدید «Toyota 2016 Fortuner»، بعد از رصد شدن به صورت نیمه پنهان روی یک تریلی در روز سه‌شنبه، بالاخره به طور کامل در تصاویر پیدا شد.

2016 Toyota Fortuner

برای کسانی که با سری Fortuner آشنایی ندارند، این یک نمونه شاسی‌بلند و تنومند‌تر از وانت‌های «Toyota Hilux» است که در چند بازار محدود آسیایی (از جمله تایلند) عرضه می‌شود. تایلند همان جایی است که این عکس‌ها شکار شده.

با وجود ساختار قوی این ماشین، Fortuner جدید یک بدنه خارجی نوین دارد که با المان‌های طراحی ماشین‌های شاسی‌بلند تویوتا (یا طبق گفته بعضی‌ها «لکسوس») مطابقت دارد.

تصویرهای لو رفته از بروشور ماشین نیز نمای داخلی ماشین را نشان می‌دهد که یک نمونه تغییریافته از داشبورد Hilux جدید است؛ که شامل طراحی کنسول مرکزی متفاوتی می‌شود. Fortuner فضای مناسب برای ۷ سرنشین در سه ردیف صندلی دارد.

انتظار می‌رود که قدرت موتور ماشین مشابه Hilux و یک توربو دیزل ۲.۸ لیتری با قدرت ۱۷۷ اسب بخار باشد. به همراه یک نمونه کوچک‌تر ۲.۴ لیتری دیزل با ۱۶۰ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نانومتر؛‌ یک نمونه ۲.۷ لیتر چهار سیلندر بنزینی با ۱۶۴ اسب بخار و احتمالا در بعضی از بازارها یک نمونه ۲۷۸ اسب بخاری ۴ لیتر V6 بنزینی.

1 نظر
  1. سجاد می گوید

    زیاد خوشکل نیست . راو۴ خیلی شیک تره . ولی زیاد خوشکل نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.