Take a fresh look at your lifestyle.

با کیفیت ترین خودرو در بازه محصولات 50 تا 75 میلیونی!

هر از گاهی کمپانیهای بزرگ خودروسازی ایران، محصولات خود را برای بررسی به نهادها و شرکت های ذیربط ارسال میکنند تا ضمن بررسی، ایرادات و مشکلاتشان را شنیده و صد البته برای رفع آنان هیچ اقدامی نکنند! 

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اصولا این مهم را بر عهده داشته و گاها لیست هایی را بر اساس استانداردها و چک لیست های بین المللی منتشر می سازد. پس از آنکه مدتی قبل بهترین و بدترین خودروها از دیدگاه مشتریان در بازه های قیمتی متفاوت از محصولات کمتر از 25 میلیون تا خودروهای بالای 125 میلیون تومانی و در دسته های جداگانه منتشر شد، حال خبرگزاری ایسنا لیستی را منتشر کرده است که در آن به محصولات داخلی، تا دی ماه سال جاری ستاره های کیفی اعطا شده است. با این که در این خبر به منبع اصلی اشاره نشده است، اما به نظر میرسد که این لیست نیز از سوی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران تهیه شده باشد. لازم به ذکر است کهاین لیست در جدیدترین ارزیابی که مبتنی بر مدل ارائه یک تا پنج ستاره کیفی است، منتشر گردیده است.

سومین لیست طبق معمول مربوط به خودروهایی است که در بازه قیمتی بین 50 تا 75 میلیون تومان قرار دارند. 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، خودروهای جک J5، برلیانس H320، برلیانس H330 و وولیکس C30 معادل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

H330

در این گروه قیمتی خودروهای ام‌وی‌ام X33 جدید، ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفان X60 معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. ( همانطور که پیش از این نیز گفتیم، مشخص نیست که حداقل امتیاز کسب شده یک ستاره کیفی است یا عدم دریافت ستاره ) 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.