جدیدترین شرایط فروش اقساطی محصولات چری و ام وی ام مدیران خودرو

بازار خودروهای چینی این روزها آرام گرفته و خبر از قیمت‌های نجومی چند هفته گذشته نیست که از جمله دلایل این اتفاق، آرام گرفتن قیمت ارز و همچنین اتفاقات سیاسی است که با توجه به کاهشی شدن روند قیمتی بازار خودروهای خارجی و همچنین خودروهای داخلی، روی این بازار تاثیر گذاشته و فروش آنها را نیز تقلیل داده است و به همین دلیل مدیران خودرو نیز برای جلب نظر مشتریان اقدام به فروش اقساطی محصولات چری و ام وی ام خود کرده است.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی مدیران خودرو که متولی مونتاژ محصولات چینی با برند چری و ام وی ام است، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند با توجه به شرایط اعلامی از سوی لیزینگ‌های مختلف اقدام به خرید خودرو نمایند که با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته، مشتریان امکان استفاده از تسهیلات 60 درصدی را دارند.

شرکت‌های طرف قرارداد مدیران خودرو: آتی نگر آفام، لیزینگ صنعت و معدن، لیزینگ سپهر صادرات، لیزینگ پارسیان و لیزینگ ایرانیان است که مشتریان با توجه به ظرفیت موجود هر شرکت و تمایل خود می‌توانند اقدامات لازم را در این شرکت‌ها پیگیری کرده و خودروی مد نظرشان را خریداری نمایند.

مدل تحویلی خودروهای مذکور در این شرایط فروش مدیران خودرو برای سال‌های 97 و 98 خواهد بود و قیمت محصولات نیز بسته به همین مدل‌ها تعیین شده است. شرایط فروش اعلامی برای محصولات چری و ام‌وی‌ام در حالی ارائه شده است که چندی پیش نیز این شرکت اقدام به ارائه شرایط اقساطی نموده بود که به نظر مورد استقبال مشتریان قرار نگرفته بود.

شرایط فروش اقساطی مدیران‌خودرو برای محصولات MVM و چری

  • خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری (30 روز کاری) قابل سفارش خواهند بود. بدیهی است که خودروهای ناموجود امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
  • بیمه بدنه برای تمامی خودروهای فروخته شده در این طرح الزامی بوده و هیچ خودرویی بدون این بیمه واگذار نخواهد شد. هزینه بیمه بدنه نیز از مشتری اخذ خواهد شد.
  • خودروهای فروخته شده در این طرح، در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود و به محض اتمام اقساط تسهیلات، سند خودروها آزاد خواهد شد.
  • حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
  • این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
  • ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
  • هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
  • سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.
  • ثبت سفارش و تحویل خودرو در این شرایط فروش بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود و بدیهی است به محض اتمام ظرفیت تعیین شده در این طرح، امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.