مکمل بنزین
گوناگونخبر

گروه بهمن در نمایشگاه کردستان عراق حاضر شد

گروه بهمن با شرکت‌های زیرمجموعه خود، یعنی بهمن موتور، بهمن دیزل و ایران دوچرخ با هدف توسعه سهم خود در بازار کشورهای همسایه در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کردستان عراق (اربیل) حضور یافتند.
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کردستان عراق امروز 26 خرداد اغاز به کار کرد و تا 29 خرداد 1400 در شهر اربیل عراق دایراست.شرکت های خودرویی گروه بهمن نیز با حضور در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات دیزلی، کاربری و موتور سیکلت خود همچون کامیونت شیلر با کاربری یخچالی، کامیونت 6 تن شیلر، مینی‌بوس پگاسوس، وانت کارا تک و دوکابین، موتوربرقی سه چرخ و جیران را در معرض دید عموم قرار دادند.
این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان بین‌المللی خودرو، قطعات خودرو ،صنایع ساختمان، فولاد و معادن، ریخته گری و… برگزار شده است که از جمله مهم‌ترین موضوعات فعالیت این رویداد نمایشگاهی به شمار می‌آید.
نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل اقلیم کردستان عراق در راستا برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران، با هدف معرفی توانمندی‌های صادراتی کشور به بازارهای همسایه برگزار شده است.
هم‌چنین در آغاز بازگشایی این نمایشگاه استاندار اربیل از غرفه گروه بهمن دیدن و از حضور این مجموعه در نمایشگاه ابراز خرسندی کرد. گفتنی است گروه بهمن بازار عراق و کشورهای همسایه را برای توسعه صادرات خود در نظر گرفته است قصد دارد حضور خود در این بازار را گسترش دهد. ضمن اینکه پیش از این شرکت بهمن دیزل سال گذشته با هدف همکاری با شهرداری‌های کلان شهرهای افغانستان، در اولین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل در کابل شرکت و نسل جدید مینی‌بوس و کامیونت شیلر ۶ تن را به بازدیدکنندگان معرفی کرد .

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا