Take a fresh look at your lifestyle.

عرضه محصولات پرطرفدار بهمن با روش جایگزینی خودروهای فرسوده

پنج مدل از محصولات پرمتقاضی گروه بهمن در بخشنامه طرح جایگزینی خودروهای فرسوده آذر 1401 عرضه خواهد شد. فیدلیتی پرایم تیپ1 (5نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ2 (7نفره)، دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، ریسپکت از طریق این طرح به فروش می‌رسند.
متقاضیان شرکت در این طرح می‌توانند از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 01/09/1401 لغایت پایان روز جمعه مورخ 04/09/1401 و تنها از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار به آدرس http://Bahman.iranecar.com اقدام نمایند. در صورتی که میزان تقاضا بیش از حجم عرضه باشد، خودروها با روش قرعه کشی تخصیص داده خواهند شد.
همچنین خودروی متقاضیان 30 روز کاری پس از انجام مراحل اسقاط خودروی فرسوده و واریز وجه و تکمیل پرونده خواهد بود.
این طرح در راستای ابلاغ بند ف تبصره هفت قانون بودجه سال 1401 اجرا می‌گردد. طبق ضوابط این بخشنامه، شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت در خصوص متقاضیان ثبت نام برای این روش فروش اعمال خواهد شد.
متقاضیان می توانند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبت‌نام نمایند و به هر کدملی تنها یک‌ دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد و امکان ثبت‌نام هم‌زمان در سایر خودروسازان میسر نیست. همچنین در این روش ثبت‌نام حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتی که باشد، از منتخبین سلب و اسقاط گردیده است. صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی توسط مراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت.
ضروری است متقاضیان محترم پیش از اقدام به ثبت نام ضوابط مندرج در پایگاه http://Bahman.iranecar.com را به دقت مطالعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی و سایر امکانات خودرو و عاملیت‌های مجاز به سایت اینترنتی https://bahman.ir مراجعه نمایید.

3 دیدگاه
 1. ارسلان عیسی بیگلو می گوید

  آخه کسی که خودرو فرسوده داشته باشه، مگه میتونه بیاد ماشین ی میلیارد ی بخره، فقط این وسط دلال‌ها نقش دارن، مثل همیشه

   
 2. امیر می گوید

  با درود فراوان به همه دوستان ، گروه بهمن هم بازار فروش ضعیف داره هم محصولات ضعیف و هم مشتری مداری ضعیف داره چون بنده برای خرید خودرو رفتم شرکت جالبه یه نگهبان بی ادب و یک گروه بی تجربه برای تعریف و تمجید خودرو بنده را از خرید خودرو منصرف کردن چون یه جای پارک نداشتن ماشین پارک کنیم برای بازدید

   
 3. داود فروغی می گوید

  حوب نیست که

   
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.