فروش مرسدس‌بنز ۵۰۰SL استثنایی با قیمتی حیرت‌انگیز!

تصاویری که می‌بینید مربوط به یک مرسدس‌بنز مدل ۵۰۰SL مربوط به سال ۱۹۸۹ میلادی می‌شود، که تنها ۹۶۵ مایل حرکت کرده است! این به این معناست که خودروی مذکور در هر سال، تنها ۳۴ مایل رانده شده و در تمام این سال‌ها به خوبی از آن مراقبت کرده‌اند.

1989-mercedes-benz-500sl

رنگ سیاه و سفید  و بی‌عیب و نقص آن قابل توصیف نیست؛ کابین ۵۰۰SL  با استفاده از چرمی کرم و بژی رنگ پوشیده شده؛ که کاملا نو و دست نخورده باقی مانده‌ و فرصت خوبی را برای خریدارن و عاشقان ۵۰۰SL  فراهم کرده است!

1989-mercedes-benz-500sl1

از ویژگی‌های فنی این خودرو باید به پیشرانه ۵ لیتری V8 با ۲۴۲ اسب بخار قدرت، تهویه مطبوع، شیشه‌های سبز رنگ؛ گرمکن صندلی، کروز کنترل و … اشاره کرد.

این رو هم بخون:

1989-mercedes-benz-500sl2

1989-mercedes-benz-500sl5

در همین رابطه آقای پل مایکلز، رئیس Hexagon Classics می‌گوید: «همیشه پیدا کردن یک مرسدس‌بنز قدیمی که مسافت کمی پیموده باشد بسیار سخت بوده و از این نظر باید مرسدس‌بنز را همانند پورشه بدانیم؛ اما پیدا کردن یک ۵۰۰SL مدل ۱۹۸۹ که کمتر از ۱۰۰۰ مایل پیمایش داشته است، بسیار باورنکردنی است. این یک خودروی کامل بوده و به نظر می‌رسد که از سال ۱۹۸۹ تاکنون فقط در نمایشگاه خودروهای کلاسیک حضور داشته است!»

1989-mercedes-benz-500sl22

خودروی مذکور در انگلستان قیمتی معادل ۹۴۹۹۵ پوند دارد و جالب است که بدانید مدل ۲۰۱۷ مرسدس‌بنز ۵۰۰SL تنها ۸۳۰۴۰ پوند قیمت‌گذاری شده است!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.