آخرین قیمت خودروهای خارجی با مدل ۲۰۱۸ در بازار (۲۹ اسفند ۹۶)

به گزارش چرخان، روز آخر اسفند هر سال یکی از روزهای جذاب برای خبرهایی است که بیشتر از ارزش خبری آن برای ثبت مطالبی است که در آمارهای سالیانه هر حوزه منتشر می‌شود و در بازار خودرو نیز به همین‌گونه است. بازار خودروهای خارجی در سال ۹۶ سال بسیار پرنوسان و پر التهابی را پشت سر گذاشت و همه چیز دست به دست هم داد تا یکی از بدترین سالهای تجاری در این سال رقم بخورد.

در این مطلب قصد داریم آخرین مدل موجود خودروهای خارجی که اغلب مدل ۲۰۱۸ هستند، بررسی کرده و به عنوان آخرین گزارش قیمتی سال تقدیم نگاه شما عزیزان بکنیم.

اولین مورد از خودروهای خارجی در بازار از برند هیوندای است که خودروی سوناتا با قیمت ۲۲۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

دومین برند مورد بررسی ما شرکتی است که رتبه‌های برتر پرفروش‌ترین خودروهای خارجی را از آن خود کرده و دو خودروی آن در صدر این لیست قرار گرفته است. رنو تلیسمان پرفروش‌ترین خودروی خارجی بازار ۹۶ در آخرین ساعات بازار امسال با قیمت ۲۵۷ میلیون تومان خرید و فروش شد.

همچنین رنو کولئوس که دومین خودروی پرفروش سال ۹۶ لقب گرفته است با نقدینگی ۳۰۰ میلیون تومانی قابل خریداری است. از دیگر برندهای معتبر بازار تویوتا است که خودروی راو۴ این برند در حال حاضر با قیمت ۳۳۱ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

نیسان جوک توربو

نیسان جوک اسکای‌پک دیگر خودروی پرطرفدار بازار در حال حاضر با قیمت ۱۶۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

میتسوبیشی از برندهای فعال بازار خودروهای خارجی نیز در این لیست ۳ نماینده دارد که میراژ این برند با قیمت ۹۹ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود. میتسوبیشی لنسر نیز در حال حاضر با قیمت ۱۸۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. میتسوبیشی اوتلندر بنزینی نیز در حال حاضر با نقدینگی ۳۱۲ میلیون تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

دی‌اس فرانسه نیز که جزو خودروهای با کیفیت در این بازار محسوب می‌شود سهم خوبی از خرید و فروش‌ها پیدا کرده و دی‌اس ۵ با قیمت ۳۰۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دی‌اس ۶ نیز با نقدینگی ۳۲۰ میلیون تومان قابل خریداری است.

دو سوگلی فولکس‌واگن نیز توانسته به بازار آزاد خودروهای خارجی وارد شده و سهمی از این بازار داشته باشند. فولکس‌واگن پاسات با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. فولکس‌واگن تیگوان نیز در حال حاضر ۳۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

آخرین خودرو این لیست سانگ‌یانگ تیوولی است که در حال حاضر با قیمت ۱۴۴ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت خودروهای خارجی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.