جدیدترین شرایط فروش محصولات میتسوبیشی در ایران اعلام شد

با خروج آمریکا از برجام بسیاری از شرکت‌های واردکننده خودروهای خارجی طرح‌های فروش خود را ملغی کرده‌اند و به هیچ وجه مشتری جدیدی را ثبت نام نمی‌کنند ولی در این بین اندک شرکت‌های معتبر و البته رسمی واردکننده نیز وجود دارند که با وجود عدم ثبات بازار، اقدام به ارائه طرح‌های مختلف نموده‌اند که در جدیدترین این اطلاعیه‌ها، آرین موتور نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران شرایط جدید فروش محصولاتش را اعلام نمود.

به گزارش چرخان، آرین موتور نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران در اطلاعیه‌ای جدیدترین شرایط فروش محصولات این برند را اعلام کرد که مشتریان می‌توانند از امروز با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور اقدام به ثبت سفارش نمایند.

طبق اعلام آرین موتور، مشتریان می‌توانند در طرح فروش سه خودروی اوتلندر، لنسر و میراژ ثبت نام کرده و با شرایط نقدی و مشارکتی اقدام به خرید نمایند. طبق اعلام آرین موتور قیمت میراژ و لنسر قطعی بوده ولی قیمت اوتلندر به صورت علی‌الحساب از مشتری دریافت می‌گردد. تاریخ تحویل دو خودرو با قیمت قطعی ۳۰ روز و تحویل اوتلندر نیز ۹۰ روزه قید شده است.

همچنین مشتریان می‌توانند از شرایط فروش مشارکتی برای خودروی میراژ بهره مند شوند که با موعد تحویل ۱۲۰ روزه ارائه می‌شود.

اولین خودروی ارائه شده در این طرح اوتلندر مدل ۲۰۱۸ است که با قیمت علی‌الحساب ۳۵۹ میلیون تومان به مشتری عرضه می‌شود. پیش پرداخت لازم برای این خودرو ۲۰۰ میلیون تومان بوده و می‌بایست در موعد ۴۵ و ۶۰ روزه نسبت به پرداخت مابقی مبلغ خودرو اقدام شود.

میتسوبیشیدومین خودروی این طرح میتسوبیشی لنسر است که با قیمت قطعی ۲۱۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. این خودرو با موعد ۳۰ روزه ثبت نام می‌شود.

آخرین خودرو نیز میراژ است که با قیمت قطعی ۱۱۸ میلیون تومان فروخته می‌شود که تحویل این خودرو نیز ۳۰ روزه قید شده است. این خودرو نیز با مدل ۲۰۱۸ به مشتریان تحویل داده می‌شود.

ظرفیت تعیین شده برای این طرح فروش محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت، ثبت نام جدید صورت نخواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.