مکمل بنزین
گوناگونخبر

فروش سوزوکی S-Cross در استرالیا متوقف شد

سوزوکی S-Cross، یک خودرو کوچک در کلاس SUV است که به دلیل درخواست دفتر مرکزی کمپانی سوزوکی در ژاپن، فروش آن در استرالیا متوقف شده است.

علت توقف فروش ناگهانی این خودرو به درستی مشخص نشده، ولی شایعات منتشر شده حکایت از وجود نقض فنی در کیسه‌های هوای S-Cross دارد. مدیرعامل کمپانی سوزوکی در استرالیا، اندرو مور، در رابطه با توقف فروش S-Cross گفته است که به زودی این خودرو دوباره عرضه خواهد شد. وی اطلاعات بیشتری درباره علل توقف فروش S-Cross را برای دوست داران این برند فاش نساخت.

Suzuki-S-Cross

ظاهرا سوزوکی بی‌اندازه نسبت به کیسه‌های هوا حساسیت به خرج می‌دهد و نمی‌خواهد که خودروهای تولیدی آن، جز 53 میلیون خودرو تولید شده در جهان باشند که، مشکلات متعددی در ایمنی و به خصوص کیسه هوا دارند.

Suzuki-S-Cross

سوزوکی به دلیل کاهش فروش و توقف عرضه محصولاتش به صورت پی در پی و در سراسر جهان تحت فشار قرار گرفته و در صدد رفع مشکلات به وجود آمده برای تمام خودروهای خود است.

امین نقی زاده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا