شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو با قیمت حاشیه بازار (25 اردیبهشت 98)

وزارت صنعت برای جلوگیری از افزایش قیمت خودروهای داخلی وارد عمل شد و با اضافه کردن ظرفیت فروش خودروسازان از محل تولید روزانه، خودروسازان را برای فروش هر چه بیشتر محصولاتشان با قیمت حاشیه بازار آزاد گذاشته که در همین راستا شاهد فروش های روزانه ایران‌خودرو هستیم.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو که در هفته‌های اخیر فعال‌ترین شرکت خودروساز در زمینه فروش محصولاتش بوده و توانسته نقدینگی خوبی را از طریق جذب کند، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات این شرکت از فردا ساعت 10 صبح فعال خواهد شد و طی این طرح، دو محصول پژو 405 در نوع ساده و اس ال ایکس به مشتریان عرضه خواهد شد.

شرایط فروش ایران‌خودرو پژو 207 صندوقدار پیش فروش ایران‌خودروخودروهای عرضه شده در این شرایط فروش:

  • اولین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی یورو 4 بهینه است که با قیمت 63 میلیون و 160 هزار تومان در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متالیک در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.
  • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی اس ال ایکس 16 سوپاپ یورو 4 بهینه است که در رنگ‌های مشکی، سفید، نقره‌ای و خاکستری متالیک قابل سفارش خواهد بود و قیمت این خودرو نیز 67 میلیون و 890 هزار تومان تعیین شده است.
  • گفتنی است که خودروهای مذکور در حال حاضر با قیمت‌های بالاتر در بازار آزاد معامله شده و قیمت حاشیه بازار ایران‌خودرو برای این محصولات چیزی بسیار کمتر از 5 درصد زیر قیمت بازار است.
این رو هم بخون:

بازار خودروهای داخلی روند متعادلی به خود گرفته و البته با دستور وزیر صنعت نیز اقداماتی برای کنترل این بازار در حال انجام است که از جمله آن، افزایش فروش خودروسازان داخلی است که در همین راستا، ایران‌خودرو برای چندمین بار شرایط فروش دو محصول پرطرفدار را اعلام کرد.

شرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

  • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
  • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
  • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
  • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
  • مشتریانی که در ماههای اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
  • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.

گفتنی است که ایران‌خودرو در روزهای اخیر بسیاری از محصولات خود از قبیل سمند، آریسان، پژو پارس، پژو 405، پژو 206 و سایر محصولات را به صورت فروش فوری به مشتریان عرضه نموده که با استقبال خوبی روبرو شده است. گفتنی است که طبق گزارش های رسیده از خودروسازان به زودی طرح‌های فروش و پیش فروش متنوعی نیز به مناسبت ماه رمضان عرضه خواهد شد که مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.