مازراتی با تولید خودروهای برقی به‌فکر رقابت با تسلا است!

وال‌پیپر

مازراتی به‌تازگی تصمیم گرفته است خودروهای خود را به نسخه برقی برساند، سرجیو‌مارکینون مدیر ارشد فیات‌کرایسلر اعلام کرده است که این کمپانی در حال بررسی چند ایده برای عملی کردن این طرح مازراتی است. مازراتی رقیب جدی برای کمپانی تسلا محسوب خواهد شد.

در پی اقدام جدید مازراتی (برای برقی کردن نسخه خودروهای خود) خودروی کوپه دوست‌داشتنی alfieri را با مشورت و انتخاب مدیران به‌عنوان اولین کاندید محصولات مازراتی در صف برقی شدن قرار گرفت.

نگاهی به مازراتی کواتروپورته ۲۰۱۸ (کلیپ اختصاصی)

 مازراتی‌ برقی تسلا را زیر نظر می‌گیرد

مارکینون در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ عنوان کرد: من همیشه بر این باور بوده‌ام که شیوه اقتصادی که تسلا را پیش می‌برد و پشتیبانی می‌کند، همان چیزی است که فیات‌کرایسلر می‌تواند به عنوان یک برند تجاری موفق برای وسایل نقلیه انجام دهد.

همچنین وی اظهار کرد که به نظر من برای قدم اول با به‌کارگیری از یکی از محصولات پر بازده و موفق‌ خود می‌توانیم شاهد تجربه جالبی در این زمینه باشیم. با این‌ وجود هنوز برای اظهار نظر قطعی درباره موفقیت خیلی زود است.

وی در جمع خبرنگاران یادآوری کرد که در طرح alfieri تمام برقی در طول پنج سال آینده، خبری از مدل جدید نخواهد بود، و اوج شکوفایی آن تا یک‌سال بعد نمایان خواهد شد.

ضرر و زیان فیات در سال ۲۰۱۴ از قول مارکینون

مارکینون اذعان کرد که به‌خاطر استاندارهای سخت‌گیرانه موجود در کالیفرنیا فیات ۵۰۰ در آمریکا درسال ۲۰۱۴ برای فروش هر مدل از

این خودرو، این کمپانی حدود ۱۰.۰۰۰ دلار متضرر شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.