تعهدات معوق محصولات ایران‌خودرو با چه قیمتی به مشتریان تحویل داده می‌شوند؟

گرانی خودروهای داخلی و همچنین عدم توان تحویل خودروسازان برای تعهداتی که در سال گذشته داشته‌اند، منجر به اعتراض بسیاری از مشتریان شد و وزارت صنعت با دخالت خود توانست وضعیت خودروسازان را بهبود بخشیده و عملا قطار کندِ تحویل محصولات شرکت‌ها را سرعت بخشید که حالا ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تعهدات بهمن و اسفند 97 این شرکت با قیمت‌های جدید تحویل داده خواهند شد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان دارای حواله خرید بهمن و اسفندماه سال گذشته که هنوز دعوتنامه برایشان صادر نشده است، می‌توانند با قیمت‌های جدید اعلامی اقدام به تکمیل وجه کرده و در موعد اعلامی، خودرو را تحویل بگیرند.

قیمت‌های اعلامی جدید بر مبنای قیمت بازار آزاد بوده و به صورت میانگین محاسبه شده است. البته تخفیف خوبی نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده است که مجموعا سود مشتریان را نسبت به قیمت‌های فعلی خودروهای داخلی به حد خوبی می‌رساند.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در این بخشنامه سعی کرده تا با اعمال فاصله قیمتی قابل توجه نسبت به قیمت حاشیه بازار، مشتریانش را راضی کرده و از اعتراضاتی که در چند وقت اخیر نسبت به این موضوع انجام شده، جلوگیری کند. به طور مثال در بعضی از خودروها فاصله قیمتی تحویل بهمن ماه این شرکت و قیمت‌های فعلی چیزی در حدود 30 تا 40 میلیون تومان است که طبیعتا از قیمت انتظاری مشتریان بسیار پایین‌تر خواهد بود.

2 دیدگاه
 1. میلاد می گوید

  گمشید
  برای دانگ فنگ من ۹۹ میلیون بدم ماشین ۵۰ میلیونی رو بگیرم بعد بهمن ماهی ها ۸۸ تومن؟ بعد دی ماه ۵۰ تومن؟۳ ماه و اینقدر اختلاف؟هر ۳ هم توی یک روز ثبت نام؟مسخره اید دیگه
  پولمو و سودشو میگیرم.دزد ها

   
 2. ناشناس می گوید

  بنده با تحویلی های دی ماه در یک روز پبت نام کرده و پول پرداخت کرده ایم لیکن من به دلیل ضعف سیستم اینترنتی پبت نام ایران خودرو مجبور شدم که تحویل اسفند را انتخاب کنم .حالا چرامن باید دو برابر بیشتر از تحویل دی ماه پول پرداخت کنم. اصلا مگر در زمان ثبت نام بنده چیزی به نام مصوبه ۵ درصد زیر قیمت بازار وجود داشت و آیا مگر می توان این مصوبه کذایی را عطف به ماسبق نمود.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.