بهمن موتور طرح جدید تبدیل محصولات خود را منتشر کرد (اردیبهشت 99)

با توجه به قطع همکاری شرکت بهمن موتور با هاوال و عدم توانایی در تولید و تحویل این محصولات، جدیدترین طرح تبدیل محصولات این خودروساز منتشر شد.شرایط فروش هاوال H2

در پی بد عهدی شرکای تجاری و عدم ادامه تولید خودروی هاوال H2 به واسطه شرایط تحریم های ظالمانه، شرکت بهمن موتور طی طرح های متفاوت اقدام به ارائه خودروی جایگزین کرده است. این شرکت با استفاده از همه‌ی ظرفیت خود در خودروهای دارای تولید، جهت کسب رضایت مشتریان و حل مشکل به وجود آمده، خودروی جایگزین ارائه می‌دهد.

با توجه به درخواست مجدد مشتریان و عدم امکان ارائه خودرو هاوال به دلیل عدم همکاری شریک تجاری در تامین قطعات، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر خودروها در اطلاعیه ای از سوی شرکت بهمن موتور صادر و اعلام شده است:

این رو هم بخون:

شرایط این بخشنامه صرفا به دلیل بروز محدودیت های تولید این محصول تعریف شده و بنا به اختیار و درخواست مشتریان قابل اقدام است. لذا مشتریان گروه بهمن جهت تبدیل خودروی هاوال H2 می توانند علاوه بر نمایندگی‌های محل ثبت نام، به سازمان فروش شرکت بهمن موتور نیز مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت در موجودی محصولات قابل جایگزین، این شرایط تا تاریخ 99/02/31 و یا اعلام تکمیل ظرفیت برقرار است و هرگونه پرداخت وجه و درخواست تبدیل پس از اعلام اتمام، مورد پذیرش نخواهد بود.

بهمن موتور طرح جدید تبدیل محصولات خود را منتشر کرد

1 نظر
  1. دوستدار می گوید

    مسوولین محترم کارخانه بهمن. حالا که به واسطه نداشتن قطعات نمی توانید هاوال را مونتاژ کنید چرا این احتمال را نمی دهید B30 یا کاپرا را هم نتوانید تولید کنید شاید تمام فطعات وانت مزدا کارا را هم نتوانید تامین کنید !!! وقت این نرسیده که به جای مونتاژ کاری از شبکه قطعه ساز داخلی کمک گرفته و به شرکت هاوال اعلام کنید اگر به تعهدات خودشان عمل نکنند شما با قطعات ایرانی و موتور موجود در کشور تولید خواهید داشت؟؟؟؟ما قبلا از این دست کار ها داشته ایم و در حال حاضر هم این خودرو ها در حال تردد در راه های کشورند و هرگز به بد نامی پراید نبوده اند. با سپاس.

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.