سایپا، ساینا S را با انتشار یک ویدئو رونمایی کرد + ویدئو

بالاخره سایپا از نمونه جدید ساینا با پسوند اس و پس از گذشت 4 سال از رونمایی نسخه اولیه، در فضا مجازی و با انتشار یک ویدئو، رونمایی کرد. در این ویدئو سایپا با شعار یک تغییر به موقع تبلیغ ساینا را شروع کرده و در ادامه به چندین تصاویر که نشان دهنده بروزرسانی طراحی خارجی و برخی جزئیات داخلی است، پرداخته شد.
اما سایپا با انتشار این ویدئو به برخی حدس و گمان ها که چندی است در فضا مجازی توسط رسانه ها منتشر شده را پاسخ داد. در ساینا فیس لیفت در مقایسه با ساینا دستی ای ایکس، تغییراتی مانند غربلیک فرمان، افزوده شدن سنسور نور و چراغ روز، تغییر طراحی آمپر، تغییر طراحی سپر عقب و جلو، تغییر طراحی چراغ عقب و … را به خود دیده است.

پس در نتیجه ساینا فیس لیفت در در مجموع امکاناتی مشابه موارد زیر را دارد:
– سنسور نور
– دی لایت (چراغ روز)
– دارای تهویه مطبوع دیجیتالی
– سنسور هشدار موانع در عقب خودرو
– مه شکن در قسمت جلو
– کامپیوتر سفری
– فرمان دی کات
– دارای دو ایربگ
– تنظیم آینه جانبی بصورت برقی
– ترمز ضد قفل
– فرمان برقی
– مانیتور لمسی به همراه دوربین دید عقب
– و …


براساس اخبار واصله ساینا فیس لیفت که مشخص است از این پس با نام ساینا اس شناخته خواهد شد، در سه تیپ عرضه شده و براساس تیپ بندی متفاوت، با امکانات متفاوتی بدست مشتریان خواهد رسید. باتوجه به تغییر ساینا اس، اما همچنان از موتور 103 سی سی تنفس طبیعی و در عین حال 8 سوپاپه بهره مند است که با اتصال به گیربکس 5سرعته دستی، توانایی تولید 87 اسب بخار، قدرت و 128 نیوتن متر، گشتاور را دارد.


گرچه که بالاخره ساینا هم مورد فیس لیفت قرار گرفته اما برخی کارشناسان بر برخی جزئیتات و حتی بعضا در کلیات نیز به فیس لیفت و عملکرد سایپا درباره ساینا انتقاد کرده و اعتقاد دارند که بعضی اعمال سایپا اصطلاحا درجا زدن است.

7 دیدگاه
 1. مهرداد می گوید

  پشتش من رو یاد پیکان انداخت

   
 2. Genius می گوید

  مانیتور لمسی که مالیده کاش لااقل MFD و رینگ ۱۵ آلومینیومی رو واسش میذاشتن.چراغای عقبش هم الله وکیلی از ساینای فعلی بدتر شده!!

   
 3. حسین می گوید

  خداوکیل پراید از این ماشین خوشکل تره

   
 4. سجاد می گوید

  برا دستی کشیدن خوبه.

   
 5. سید پوریا احسانی می گوید

  بدک نیست اما سایپا باید در هاشو با سپرش هماهنگ میکرد و یه موتور ۱۶۵۴ سی سی برلینس کراس میذاشت که اینطوری خیلی بهتر میشد اما شاهین سایپا میتونست بهتر باشه

   
 6. راضیه می گوید

  وای!! من با مرسدس مای باخ اشتباه گرفتم

   
 7. ناشناس می گوید

  هر که ندونه اینگار واسه شرکت بنز دارن تیزر درست میکنم.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.