شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو با قیمت حاشیه بازار (22 اردیبهشت 98)

بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت بوده و عملا تاثیر فروش فوری خودروسازان با افزایش ظرفیت ایجاد شده از 20 درصد تولید روزانه به میزان 30 درصد باعث شده تا تقاضای موجود در بازار به کانال خودروسازان منتقل شده و کمی از التهاب بازار کاسته شود که ایران‌خودرو در ادامه این فروش‌ها، طرح جدیدی را به مشتریانش عرضه کرده است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید دو خودروی پرطرفدار پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 بنزینی می‌توانند با مراجعه به سایت فروش این شرکت، اقدام به ثبت سفارش کرده و با موعد تحویل 30 روزه خودروی خود را تحویل بگیرند. شروع این طرح فروش از ساعت 10 صبح فردا صبح خواهد بود و سایت ثبت نام پس از تکمیل ظرفیت بسته خواهد شد.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودروخودروهای عرضه شده در این شرایط فروش عبارتند از:

  • اولین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 206 تیپ 2 یورو 4 بهینه است که با قیمت 67 میلیون و 290 هزار تومان در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، قرمز دو پوششه، آبی کاسپین و گیلاسی قابل سفارش خواهد بود.
  • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی یورو 4 بهینه است که با قیمت 63 میلیون و 160 هزار تومان در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متالیک در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.
  • گفتنی است که خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش در حالی با قیمت حاشیه بازار عرضه می‌شوند که قیمت بازار آنها به مراتب بالاتر از اعداد محاسبه شده در این طرح فروش است.

پژو 206 تیپ 2گرانی خودروهای داخلی باعث شده تا خودروسازان نیز به عرضه بیشتر محصولاتشان پرداخته و طرح‌های بیشتری را به مشتریان عرضه کنند که با شرایط خاصی به مشتریان عرضه می‌شود. گفتنی است که سایپا نیز در حال حاضر دارای شرایط فروش فوری برای محصولات پرطرفدار خود است. ایران‌خودرو روزهای گذشته نیز شرایط فروش مشابهی را به مشتریان عرضه کرده بود.

شرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

  • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
  • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
  • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
  • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
  • مشتریانی که در ماههای اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
  • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.

گفتنی است که ایران‌خودرو در روزهای اخیر بسیاری از محصولات خود از قبیل سمند، آریسان، پژو پارس، پژو 405، پژو 206 و سایر محصولات را به صورت فروش فوری به مشتریان عرضه نموده که با استقبال خوبی روبرو شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.